HiKoki UF18DSALL0Z akkus ventilátor (akku és töltő nélkül)
14.4 V/18 V, 190 m/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
UF18DSALL0Z
Leírás
  • Hálózatról vagy a 14,4 és 18 V-os Li-ion csúszótalpas akkumulátorokkal üzemeltethető.
  • Az első igazán ipari akkus ventilátor.
  • Akár több, mint 7.5 óra üzemidő 1 feltöltéssel.
  • Kikapcsolás-időzítő: 1, 2 vagy 4 óra állás.
  • Két üzemmód: alacsony és magas fokozat.
  • Könnyű szállíthatóság.
  • Ventilátorfej akár 45°–ban dönthető, jobbra-balra 36°-ban elforgatható.
  • Hálózati adapterrel szállítva.
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 14,4 V és 18 V
Akku típusa: Li–ion
Légáramlás sebessége magas fokozatban: 190 m/perc
Légáramlás sebessége alacsony fokozatban: 160 m/perc
Méret: 370 x 264 x 520 mm