HiKoki UB18DJLL0Z akkus LED lámpa (akku és töltő nélkül)
14.4 V/18 V, 6000 lx, 0.3 kg
Egységár (darab):
Cikkszám:
UB18DJLL0Z
Leírás
  • 1 feltöltéssel akár 49 óra üzemidő.
  • Helyzetnek megfelelő mód kiválasztása.
  • 7 pozícióban forgatható és 5 pozícióban hajlítható munkalámpa.
  • 3 fokozatban állítható fényerősség állítás.
  • Beépített akkukímélő program.
  • A praktikus akasztóhoroggal bárhova felakasztható.
  • Akasztóhoroggal szállítva.
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 14,4 V és 18 V
Akku típusa: Li - ion
Súly: 0,3 kg
Méret: 205 x 78 x 108 mm
Fáklya üzemmódban:
Fényerő / mért távolság: 6000 lx /1 m
LED fény 3 W x 1
Munkalámpa üzemmódban:
Fényerő / mért távolság
magas fokozatban: 110 lx /1 m
közepes fokozatban: 55 lx / 1 m
alacsony fokozatban: 27 lx / 1 m
LED fény 0,5 W x 12