18 V/230 V, 1000/2000/3000/4000 lm, 1.23-2.15 m
Egységár (darab):
Cikkszám:
UB18DG-W4Z
Leírás
  • Szuper fényes, akár 4000 lumen fényerő.
  • Hibrid használat lehetősége (akkuval és hálózatról): flexibilitás és korlátlan üzemidő.
  • Széles tér bevilágítására, ha a három lámpafej eltérő irányba mutat.
  • Egy pontra irányítva, ha a három lámpafej azonos irányba mutat.
  • Kompakt: jól szállítható, hordozható, tárolható.
  • 4 fokozatban állítható fényerő.
  • Hosszú üzemidő: akár 17 óra (8.0 Ah akku használata esetén) a kevesebb feltöltés érdekében.
  • IP55 por- és vízállóság.
Szállítási terjedelem:
  • hálózati adapter
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Fényerő Max módban / világítási idő: 4000 lm / 2,5 óra
Fényerő High módban / világítási idő: 3000 lm / 3,5 óra
Fényerő Mid módban / világítási idő: 2000 lm / 5,5 óra
Fényerő Low módban / világítási idő: 1000 lm / 10,5 óra
LED izzó: 66 db
Méretek / kitolva (M x H x SZ): 2150 x 630 x 720 mm
Méretek / összecsukva (M x H x SZ): 1035 x 222 x 210 mm