HiKoki UB18DFW4Z akkus LED munkalámpa (akku és töltő nélkül)
18 V, 320/750 lm, 1.1 kg
Egységár (darab):
Cikkszám:
UB18DFW4Z
Leírás
  • 320 Lumen (alacsony) / 750 Lumen (magas) fényerejű LED.
  • 360°-ban világít.
  • Akár 29 óra üzemidő töltésenként (5.0 Ah-s akkumulátor használata esetén).
Műszaki adatok:
Feszültség: 18 V
Fényerő alacsony / magas: 320 lm / 750 lm
LED: 24 db, 0.2 W
Méretek akkumulátor nélkül: 98 x 79 x 301 mm