Torin Big Red TR4502-75LGUR alkatrészmosó ecset, komplett, 75 literes gurulós mosóhoz *
Cikkszám:
TR4502-75LGUR *
Márka:
Torin Big Red
A termék az alábbi kategóriákban található:
Alkatrészmosók
Leírás
Speciális ecset elektromos alkatrészmosókhoz.
Erős, tartós, masszív kialakítású, kifejezetten alkatrészmosó berendezésekhez fejlesztették.
Belső menet.
Sörte anyaga: műanyag
Sörte méret: Ø 35 mm
Hosszúság: 75 mm
Teljes hosszúság: 275 mm
Tömlő tulajdonságai:
Színe: áttetsző kék
Belső átmérő: 8 mm
Falvastagság: 1.5 mm
Külső átmérő: 11 mm
Hőmérséklet tartománya: -30 °C-tól +70 °C-ig